Dowiedz się
więcej o nas

Nasza Firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu dużych inwestycji w materiały elektroenergetyczne.

Prowadzona przez nas hurtownia elektrotechniczna oferuje wszystko, co jest potrzebne do zasilania, rozdziału i zabezpieczania energii elektrycznej: kable, przewody, osprzęt elektroinstalacyjny, artykuły oświetleniowe. Zapewnia wysoką jakość i niezawodność dostępnych produktów, dzięki czemu spełnia oczekiwania instalatorów, ale także odbiorców indywidualnych.

Doświadczenie


Działalność naszej firmy sięga 1986 roku.

Posiadamy szeroki asortyment produktów elektrycznych i oświetleniowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Długoletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm i wykwalifikowani pracownicy, stanowią solidny fundament hurtowni elektrotechnicznej.

Magazyn


Hurtownia elektrotechniczna posiada bardzo dobrze zaopatrzony magazyn.

Zajmujemy się również składowaniem i dystrybucją żerdzi energetycznych, dzięki dysponowaniu samochodami dostawczymi o masie do 3,5 tony oraz ciężarowymi o dopuszczalnej ładowności od 3,5 do 23 ton wyposażonymi w żurawie przenośne o ciężarze załadunku do 6 ton. Magazyn wyposażony jest w sprzęt umożliwiający sprawną i szybką realizację każdego zlecenia, w tym w wózki paletowe, przewijarkę do kabli oraz wózek widłowy.

Oferta

    Napisz do nas
    Administratorem Państwa danych osobowych będzie Bereda sp. z o.o. kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem: biuro@bereda.com.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Klauzuli informacyjnej oraz w Polityce prywatności.