Dowiedz się
więcej o nas

Firma działa na polskim rynku od 1986 roku. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży artykułów elektrycznych.

Następnie – w 2016 roku – uruchomiliśmy dział, którego specjalizacją jest produkcja rozdzielnic. Na chwilę obecną świadczymy również usługi w zakresie wycinania blach przy użyciu lasera światłowodowego oraz inne prace w zakresie obróbki stali. Długoletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm i wykwalifikowani pracownicy, stanowią solidny fundament firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej prefabrykacji elementów ze stali, od zakupu surowca do wytworzenia gotowego produktu. Jako producent działający od lat w tej branży, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i wykonanych elementów.

Specjalizujemy się w kompleksowej prefabrykacji elementów ze stali, od zakupu surowca do wytworzenia gotowego produktu.

Co oferuje nasza firma?

Szeroki zakres usług obejmuje: laserowe cięcie blach, rur oraz profili, cięcie stali ploterem plazmowym, gięcie blach na prasie krawędziowej, spawanie MIG-MAG oraz lakierowanie proszkowe. W naszym zakładzie produkcyjnym, klient może otrzymać gotowy wyrób – poczynając od wycięcia, poprzez gięcie i spawanie aż do uzyskania końcowej powłoki lakierniczej. Klient zyskuje gotowy produkt– czy to rozdzielnicę elektryczną, czy innym – w jednym zakładzie, co obniża koszty logistyki oraz ma korzystny wpływ na końcową cenę i jakość produktu. Zaawansowany park maszynowy pozwala nam na szybką realizację skomplikowanych i nietypowych zleceń.

Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są certyfikaty jakości wystawione przez akredytowaną jednostkę badawczą.

Certyfikat zgodności rozdzielnice główne do 630A
Dokument potwierdzający zgodność produktu z obowiązującymi normami.
Certyfikat zgodności rozdzielnice mieszkaniowe do 63A
Dokument potwierdzający zgodność produktu z obowiązującymi normami.

Cięcie stali, rur i profili laserem

Staranna, precyzyjna, tania i szybka obróbka stali to jedna z możliwości, jakie oferuje nasza firma. Blachy wycinane laserowo, podobnie jak rury czy profile, cechują się najwyższą jakością, co wynika z dokładności tej metody. Cały proces produkcji takich elementów jest skomputeryzowany i zautomatyzowany, dzięki czemu nie ma tu miejsca na najmniejsze błędy.

Co więcej – wycinane w ten sposób profile i rury nie potrzebują dalszej obróbki, co bywa konieczne w przypadku tradycyjnych – tj. palnikowych – metod. Produkcja takich części naturalnie wciąż wymaga obsługi ze strony wykwalifikowanej kadry, ale zwykle polega ona tylko na podaniu odpowiednich parametrów, dzięki czemu uzyskuje się najwyższą precyzję i pełną powtarzalność wytworzonych produktów.

Będąc profesjonalnym producentem, zapewniamy również wycinanie laserowe w blachach, profilach i rurach otworów o pożądanych kształtach. Dzięki nim można łączyć elementy konstrukcyjne w całość.

Cięcie z użyciem plotera plazmowego

Cięcie laserowe, choć pożądane w wielu sytuacjach, nie zawsze będzie skuteczne. Dzieje się tak np. w przypadku grubszych materiałów. Wtedy znakomite rozwiązanie stanowi ploter plazmowy. Maszyna ta pozwala znacznie udoskonalić cały proces cięcia, do którego jeszcze do niedawna wykorzystywano palnik tlenowy. Przy zachowaniu wciąż wysokiej dokładności i powtarzalności, znacznie zwiększa się wydajność realizowanego zadania.

Jako profesjonalny producent różnych prefabrykatów i elementów z metali, dysponujemy sprzętem do cięcia plazmowego m.in. stali węglowej, nierdzewnej, mosiądzu i aluminium. Pole robocze urządzenia wykorzystywanego w naszej firmie wynosi 1500 x 3000 mm, co umożliwia obrabianie nawet materiałów o dużym formacie. Obecny w parku maszynowym ploter pozwala też na produkcję części o najróżniejszych kształtach.

Gięcie blach na prasie CNC 100t

Jako producent nie tylko rozdzielnic elektrycznych, ale i wielu innych elementów wycinanych ze stali, oferujemy również profesjonalne gięcie blach na specjalnej prasie. Dzięki nowoczesnej maszynie, jaką dysponuje nasza firma, możemy zaproponować produkcję ukształtowanych do konkretnych potrzeb elementów metalowych. Jako że jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, wiemy, jak obrabiać stal i inne surowce, aby uzyskać pożądany efekt, a jednocześnie – zachowywały wszelkie swoje właściwości.

Prasa krawędziowa pozwala na produkcję różnych elementów. Można uzyskać w ten sposób zarówno części konstrukcji, jak i profile o skomplikowanych kształtach.

Spawanie MIG-MAG, TIG, MMA i lakierowanie proszkowe

Poza tym, że oferujemy wycinane laserowo elementy i rozdzielnice elektryczne, proponujemy także spawanie powszechnie stosowanymi metodami, w tym m.in.:

Oprócz tego pokrywamy prefabrykowane elementy farbą z użyciem metody lakierowania proszkowego. Technika ta pozwala tworzyć trwałe pokrycia kolorem, odporne na działanie wielu negatywnych czynników. Jeśli więc potrzebny jest dobry producent rozdzielnic elektrycznych i elementów prefabrykowanych, który uzyskał certyfikacje od Biura Badawczego ds. Jakości – zapraszamy do skorzystania z prezentowanych usług. W przypadku pytań dotyczących produkcji części metalowych – nasi specjaliści chętnie udzielą na nie odpowiedzi.

Masz pytania?
Napisz do nas

Formularz zapytania

dla firm

Formularz zapytania

dla osób prywatnych